Jídelní lístek

7.4.2021
Školní jídelna je od pondělí 12.4.2021 v provozu.

Od pondělí 12.4.2021 je školní jídelna opět v provozu, z organizačních důvodů je po dobu částečného provozu školy připravována pouze varianta oběda č.1.

Přímo ve školní jídelně se mohou prezenčně stravovat pouze žáci v prezenční výuce a zaměstnanci školy přítomní na pracovišti. Ostatní žáci, zaměstnanci školy a cizí strávníci si mohou stravu odebrat na určeném místě v jídlonosičích dle Vnitřního řádu ŠJ - příloha Covid-19.

Všem žákům 1. stupně, kteří jsou v evidenci strávníků naší školní jídelny, automaticky obědy v týdnech, kdy se prezenčně vzdělávají ve škole, přihlásíme. Všichni ostatní strávníci (zaměstnanci, ostatní žáci i cizí) si musí obědy přihlásit prostřednictvím portálu "strava.cz" , případně telefonicky u vedoucí školní jídelny.

25.8.2020

Vzhledem k mimořádným hygienickým a organizačním opatřením dochází ke změně výdeje stravy pro cizí strávníky od 1.9.2020. Podrobné informace najdete ZDE: Vnitřní řád ŠJ - příloha Covid-19.pdf (66516)