Základní škola Borovany - Škola pro život

Školní jídelna

Aktuálně:
 

Změna trvalého inkasního příkazu strávníků školní jídelny - informace pro strávníky, kteří hradí obědy z účtu České spořitelny a.s.

01.10.2018 10:01

Z důvodu zrušení sběrných účtů Českou spořitelnou a.s. bude nutné změnit Váš inkasní příkaz na úhradu stravného na následující bankovní účet školy:

105 495 812 / 0300

Souhlas k inkasu z účtu na běžný účet základní školy popřípadě potvrzení z internetového bankovnictví doručte nejpozději do 19.10.2018 vedoucí školní jídelny.

Formulář pro provedení změny: Změna trvalého inkasního příkazu.pdf (532940)

 

Důležité upozornění:

Pokud nezajistíte změnu inkasního příkazu do 19.10.2018 a nedoručíte potvrzení, nebude možné od listopadu 2018 odebírat stravu ve školní jídelně.

Děkujeme za pochopení.

V roce 2009 Základní škola Borovany spustila ve školní jídeně nový bezstravenkový výdejní systém s možností výběru ze dvou jídel.

 

FAQ:

Kolik mě to jako strávníka bude stát?

-Nový systém vyžaduje pouze Vaše zakoupení/pronájem (115,-Kč) bezkontaktního čipu ve tvaru malého plastového přívěšku na klíčenku – 9 let záruka. V případě ukončení docházky do ŠJ bude částka oproti odevzdanému čipu vrácena.

 

Co se stane, když si zapomenu vybrat jednu ze dvou variant jídla?

-Každému bude vždy automaticky přiřazeno jídlo č.1

 

Pokud si strávník zapomene čip = nedostane oběd?

-V tomto případě vyhledá vedoucí ŠJ, která ověří objednávku strávníka v systému a zapůjčí náhradní čip pro výdej stravy.

 

Co bude znamenat ztráta čipu?

-Nutnost zakoupení nového.

 

 

Podrobné informace o spuštění systému:

 

Dne 21. září 2009 byl zahájen zkušební provoz bezstravenkového identifikačního systému řízení výdeje a objednávání stravy a objednávání stravy internetem. Celý systém je navržen v nejkomfortnější variantě s použitím bezkontaktních čtecích zařízení a čipů. Tato varianta přináší několik nesporných výhod:

- výběr ze dvou jídel

- objednávání/odhlašování stravy minimálně na 2 týdny dopředu (možno na terminálu ve školní jídelně nebo prostřednictvím internetu – www.strava.cz)

- 100% přehled rodičů o odběru stravy jejich dítětem

 

Pro všechny strávníky je připravena nabídka dvou jídel. Jídlo č.1 – kuchyně se zaměřením na stravu pro děti, jídlo č.2 – jiná varianta při zachování výživových norem. Pokud si strávník zapomene vybrat z nabídky, bude mu automaticky přiděleno jídlo č.1. Objednávky a odhlášení stravy je možné nejpozději 2 dny předem do 13.30 hodin. V případě onemocnění je možné odebrat stravu pouze první den nemoci, další dny je nutné obědy odhlásit (-odhlášení stravy pro druhý den nemoci nelze provést terminálem ani prostřednictvím internetu – pouze u vedoucí školní jídelny). V době prázdnin v případě pobytu dětí ve ŠD platí děti plnou cenu oběda. Tato cena se vztahuje i na dny, kdy je dítě nemocné a rodiče zapomenou obědy odhlásit. Kontrola na účtech strávníků se provádí 20. den každého měsíce. V případě nedostatku finančních prostředků na účtu, tj. nezaplacení stravného ke 20. dni v měsíci nebude možné se následující měsíc stravovat.

 

 

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany