Aqua aerobic

Cvičení pro posílení těla, šetřící klouby pro všechny věkové kategorie a nejen pro ženy.

Cvičení probíhá každé pondělí od 18:00 a od 19:15.

Vstupné

• Cena pro jednorázové vstupné: 50,- Kč, možnost zakoupení permanentky v ceně 500,- Kč pro 11 návštěv.

Pohyb, hudba a voda

Tělo potřebuje pohyb, aby si udrželo zdraví a pohodu; potřebuje vodu, aby mohlo plnit ty nejzákladnější funkce; a hudba je přece ten nejuniverzálnější jazyk, který nám přináší radost a pocit pohody, motivuje nás a je stimulem při cvičení nebo relaxaci.

Co ke cvičení potřebuji?

• Ke cvičení potřebujete pouze plavky, nejlépe jednodílné, a hygienické potřeby do sprchy.
  • Pomůcky ke cvičení vám zapůjčíme.

Jak je cvičení náročné?

Protože ve vodě nevnímáte pocení, a i když dochází k odvodu tepla, je cvičení příjemné a zdá se nenáročné. Po hodině cvičení však vydáte energii, jako byste uběhli šest kilometrů. Intenzitu cvičení si každý reguluje sám. Čím se snažíte cvik udělat rychleji a větší silou, tím vám voda klade větší odpor. Proto mohou společně cvičit všichni bez rozdílu výkonnostních, věkových nebo váhových skupin.

Voda klade odpor ve všech směrech, ve kterých se při cvičení pohybujete. Jelikož je tělo zanořeno, dochází automaticky díky hydrostatickému tlaku vody ke snížení krevního tlaku a ke zlepšení srdeční funkce při cvičení. Při pohybu ve vodním prostředí dochází ke zrychlení hojivých procesů svalů, šlach, kostí a kloubů. Ať už je vaším cílem snížení hmotnosti, formování postavy, zvýšení svalové síly, zlepšení vytrvalosti a odolnosti, nebo jen urychlení rehabilitace po úraze, připojte se k tisícům cvičenců po celém světě, kteří využívají výhod cvičení ve vodě.

Do cvičení se můžete kdykoli připojit, neboť nejsou stanoveny výkonnostní, věkové ani váhové kategorie. Cvičení je vhodné i pro seniory a neplavce.

aqua aerobic

Školní bazén

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.

Hřmění mezi Markem a Vitalem značí úrodný rok.

dnes, neděle 28. 4. 2024
skoro jasno 20 °C 5 °C
pondělí 29. 4. polojasno 23/9 °C

Svátek má Vlastislav