Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Základní škola Borovany
Základní školaBorovany

S čím Vám můžeme pomoci?

Snadný přístup k informacím, které by se vám mohly hodit…

Pohár rozhlasu

Našim atletům se i letos dařilo.

Dne 25. 4. a 26. 4. 2024 se v Českých Budějovicích na Sokolském ostrově konala tradiční atletická soutěž POHÁR ROZHLASU. Ve čtvrtek 25. 4. se na 10. místě umístilo družstvo mladších žákyň (roč. 2012 - 2010) ve složení: Ester Dražanová, Adéla Vodrážková, Tamara Gašparová, Marie Černá, Lucie Bicanová, Marcela Birešová, Tereza Němcová, Vendula Havrdová, Adéla Severová a Sofie Molnárová. Mladší žáci se umístili na výborném 5. místě ve konkurenci 11 škol. Chlapci startovali ve složení: Lukáš Čermák, Jan Mikoláš, Jan Novotný, Ondřej Picek, Petr Bláha, Vojtěch Navrátil, Filip Čerkl, Lukáš Skořepa, Tomáš Gunár a Adam Pangrác. Všichni předvedli krásné výkony a nadále se budeme snažit, své výkony posouvat. Mezi nejlepší žáky ze všech škol patřili:

13. místo Ondřej Picek v celkovém pořadí z 99 žáků, 17. místo Adéla Vodrážková v celkovém pořadí ze 117 žákyň.

V pátek 26. 4. bojovali starší žáci a žákyně (roč. 2010 - 2008). Dívky se umístily na 6. místě ze 14 škol, a to ve složení: Lenka Vondrášková, Františka Němcová, Ivana Kičinková, Veronika Nýdlová, Vanessa Bulová, Barbora Tůmová, Tereza Skřičilová, Eleonora Mikynová a Nela Beránková. Chlapci ve složení Matyáš Čermák, Ondřej Kolář, Josef Komenda, Martin Bazal, Jiří Němeček, Vít Jandera, Marián Kašpírek, Jakub Lett a Jiří Lhotka v konkurenci 14 škol se jim povedlo umístit na skvělém 5. místě. Mezi nejlepší žáky ze všech škol patřili:

16. místo Matyáš Čermák v celkovém pořadí ze 122 žáků, 10. místo Lenka Vondrášková v celkovém pořadí ze 114 žákyň.

Všem našim atletům velice děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy a přejeme mnoho dalších, nejenom sportovních úspěchů.

                                                                          Petra Beňová, Tomáš Hermann    

Datum vložení: 29. 4. 2024 10:45
Datum poslední aktualizace: 29. 4. 2024 10:46
Autor: Správce Webu

Škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Až přijde máj, vyženeme kozy v háj.

Pranostika na akt. den

Déšť o letnicích - slunce na Boží tělo.

Zajímavé informace

Kde nás najdete

Základní škola Borovany, Petra z Lindy 13, 373 12 Borovany

Mohlo by Vás zajímat


nahoru