Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Základní škola Borovany
Základní školaBorovany

S čím Vám můžeme pomoci?

Snadný přístup k informacím, které by se vám mohly hodit…

Odznak všestrannosti

Odznak všestrannosti

Sportovní soutěž Sazka olympijský víceboj

Stejně jako v minulých letech se naše škola zapojila do soutěže Sazka olympijský víceboj, v části odznak všestrannosti. V okresním kole se soutěží v těchto disciplínách: hod medicinbalem za hlavou, 2 minuty švihadlo, trojskok z místa snožmo a 2 minuty sed-leh. Na okresní kolo, které se konalo 24.4.2024 na ZŠ Kubatova v Českých Budějovicích, jsme se připravovali v hodinách tělesné výchovy a za naši školu postavili tradičně silné družstvo ve složení Martin Bazal, Ondřej Picek, Lukáš Čermák, Josef Komenda, Františka Němcová, Eleonora Mikynová, Lenka Vondrášková a Nela Beránková. V konkurenci 19 škol se náš tým umístil na úžasném 4. místě. Nebyla to jen soutěž družstev, ale i jednotlivců rozdělena dle ročníku narození. Na medailových umístění se prosadili žáci:

1. místo a postup do krajského kola: Nela Beránková (2010) a Tamara Gašparová (2011)

2. místo a postup do krajského kola: David Pekař (2012) a Anna Mikolášová (2013)

3. místo: Ondřej Picek (2011) a Zuzana Kotlíková (2014)

Krajské kolo se bude konat 14.5.2024 v Táboře na stationu Mír v těchto disciplínách: sprint 60 metrů, skok daleký, shyby 2 minuty, hod míčkem, lehy, běh na 1000 metrů nebo dribling 2 minuty.

Děkujeme za skvělou reprezentaci Petra Beňová, Tomáš Hermann

Datum vložení: 29. 4. 2024 10:39
Datum poslední aktualizace: 29. 4. 2024 11:30
Autor: Správce Webu

Škola

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Když máj vláhy nedá, červen se předá.

Pranostika na akt. den

Déšť o letnicích - slunce na Boží tělo.

Zajímavé informace

Kde nás najdete

Základní škola Borovany, Petra z Lindy 13, 373 12 Borovany

Mohlo by Vás zajímat


nahoru