S čím Vám můžeme pomoci?

Snadný přístup k informacím, které by se vám mohly hodit…

Cyklistické závody škol – Memoriál JUDr. Ferdinanda Bušty

Třetí účast naší školy přinesla skvělé výsledky

Již potřetí jsme se vydali na krásné cyklistické závody základních škol. Dva ročníky pro nás byly velmi povedené (odváželi jsme si druhé a třetí místo celkově). Letos jsme si přáli dosavadní úspěchy zopakovat. Tyto závody se konají v krásném prostředí Autokempu u Pískovny Tušť – Klikov.

Samotný cyklistický závod se jede ve čtyřech kategoriích: žákyně 6. – 7. tříd, žáci 6. – 7. tříd, žákyně 8. – 9. tříd, žáci 8. – 9. tříd. Každá kategorie je vyhodnocena samostatně. Do soutěže škol se započítává vždy pět nejlepších závodníků z jednotlivých kategorií.

Výsledky jednotlivci:

mladší žákyně – 1. místo Ester Dražanová, 5. místo Tereza Němcová

mladší žáci – 1. místo Jan Mikoláš, 3. místo Karel Bireš, 4. místo Lukáš Skořepa

starší žákyně – 8. místo Tereza Mejdrechová, 9. místo po pádu Kateřina Jenknerová

starší žáci – 4. místo Josef Komenda, 5. místo Jiří Němeček, 6. místo Jiří Lhotka

U starších žáků bych ráda podotkla, že v prvním kole byl hromadný pád první skupiny, kde z naší školy skončili na zemi Martin Bazal, Matyáš Čermák a Ondřej Kolář. Hodně nám zatrnulo, ale naštěstí to skončilo pouze s odřeninami a naraženinami.

A teď to finále!!! V celkovém pořadí škol jsme se umístili na fantastickém 1. místě. Na tento rok máme v držení putovní pohár a věříme, že nám zůstane hodně dlouho.

Základní škola

Celkové bodové hodnocení ZŠ (všechny skupiny)