Plavecký bazén

Plavání jednou z nejlepších aktivit pro naše zdraví. Pozitivně působí na naši fyzičku, ale i na psychiku, protože bezprostřední kontakt s vodou zklidňuje náš duševní stav ohrožovaný tolika nežádoucími civilizačními vlivy.

Plavání, čili pohyb po vodní hladině, ale i pod ní, patří k jedné z našich nejprospěšnějších fyzických aktivit. Plavat můžeme od útlého dětství až do pozdního věku.

Využijte příležitosti a navštivte náš bazén, kde si můžete rekreačně zaplavat. Plavat mohou jak dospělí, tak i děti od jednoho roku. Čeká vás příjemné prostředí.

Aktuálně

Plavání pro veřejnost obnoveno v úterý 4. ledna 2022 (cvičení aqua aerobiku obnoveno 3. ledna 2022).

- každé pondělí probíhá pro ženy cvičení Aqua aerobiku s p. Věrou Weisfeitovou

- od 7. března 2022 začne opět plavání Baby clubu pro děti od jednoho roku. Přihlásit se můžete u p. Caplové

na tel. 724 166 169

- o jarních prázdninách od pondělí 28.2. do neděle 6.3. 2022 bude provoz bazénu uzavřen z důvodu asanace

Pokud se covidová situace zhorší, budeme muset postupovat dle nařízení vlády ČR. Prosíme všechny návštěvníky, aby sledovali webové stránky plaveckého bazénu www.zsborovany.cz/plavecky-bazen/, zde budou zveřejňovány aktuální informace.

Děkujeme za pochopení.

Mimořádná opatření (Covid-19) pro vstup do plaveckého bazénu:

Každý návštěvník plaveckého bazénu musí při vstupu použít RESPIRÁTOR nebo jinou ochranu úst, aktuálně platnou mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví. Odložit jej může po převlečení u šatní skříňky a opět použije při odchodu, vrácení klíče a odchodu ze vstupní chodby. Bez ochrany úst vám nebude umožněn vstup.

Samozřejmostí pro vstup do plaveckého bazénu je dodržování mimořádných opatření. Všechny přítomné osoby nevykazují klinické příznaky onemocnění Covid-19.

Podmínky pro vstup platné od 22.11.2021

V případě vstupu do plaveckého bazénu musí být dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví splněna alespoň jedna z následujících podmínek, platná od 22.11.2021:

• prokázání kompletního očkování proti onemocnění Covid-19 nebo
  • potvrzení o prodělání nemoci v posledních 180 dnech

Výjimka platí pro děti do 12 let, které se stejně jako doposud nebudou muset prokazovat vůbec. Testy budou moci i nadále využívat návštěvníci plaveckého bazénu od 12 do 18 let nebo osoby, které se nemohou očkovat ze zdravotních důvodů. Těm ale lékař musí důvod kontraindikace očkování zapsat do Informačního systému infekčních nemocí (ISIN).

Rozočkovaní, kteří mají po první dávce nebo ještě nemají dva týdny po druhé, budou muset předložit společně s potvrzením o dávce také PCR test.

V letošním školním roce 2021/2022 je plavecký bazén otevřen pro veřejnost:

Do odvolání je bazén pro veřejnost uzavřen - viz výše.

Den

Veřejnost

Aqua aerobic

zavřeno

18.00 – 20.30 hod.

19.00 – 21.00 hod.

14.00 – 18.00 hod.

Neděle

14.00 – 18.00 hod.

Dále nabízíme dárkové a narozeninové poukázky

Chcete potěšit své blízké malým dárkem, nevíte co dát k narozeninám? Využijte možnosti darovat komukoliv dárkový poukaz (k návštěvě v plaveckém bazénu) v hodnotě 200,- Kč, 300 Kč, 400,- Kč nebo 500,- Kč. Poukaz může sloužit jako velmi vhodný narozeninový dárek pro děti, maminky, tatínky, babičky i dědečky. Stačí jen zaplatit vámi vybranou sumu. Narozeninové poukazy je možné zakoupit v pokladně plaveckého bazénu ZŠ Borovany v době plavání veřejnosti.

Rozměry bazénu:

16,6 m x 8 m

Hloubka bazénu:

0,9 m  až 1,6 m

Kapacita:

30 osob – max.

PLAVECKÝ BAZÉN JE UZAVŘEN V OBDOBÍ JARNÍCH PRÁZDNIN (ASANACE)

A V OBDOBÍ MĚSÍCE ČERVNA AŽ ZÁŘÍ (VČETNĚ).

V levém sloupci základní nabídky najdete tyto odkazy:

Lázeňský řád

Informace pro veřejnost