Plavecký bazén

Plavání jednou z nejlepších aktivit pro naše zdraví. Pozitivně působí na naši fyzičku, ale i na psychiku, protože bezprostřední kontakt s vodou zklidňuje náš duševní stav ohrožovaný tolika nežádoucími civilizačními vlivy.

Plavání, čili pohyb po vodní hladině, ale i pod ní, patří k jedné z našich nejprospěšnějších fyzických aktivit. Plavat můžeme od útlého dětství až do pozdního věku.

Využijte příležitosti a navštivte náš bazén, kde si můžete rekreačně zaplavat. Plavat mohou jak dospělí, tak i děti od jednoho roku. Čeká vás příjemné prostředí. Po plavání si můžete také koupit malé občerstvení.

Aktuálně

Celý měsíc březen probíhal v našem bazénu VI.ročník O nejrychlejšího plavce Borovan. Zde jsou kompletní konečné výsledky všech soutěžících:

Konečné kompletní výsledky o nejrychlejšího plavce Borovan 2019.pdf (580830)

Připomínáme vítězům na prvních třech místech, že si mohou své ceny vyzvednout od úterý 2. dubna 2019 v pokladně bazénu, v otevírací době pro veřejnost. Vítězům blahopřejeme a děkujeme všem plavcům za účast v soutěži. Příští rok se budeme opět těšit na další shledání.

Upozornění pro všechny zájemce o aqua aerobik:

Upozorňujeme všechny zájemce o aqua aerobik, že od pondělí 11. března do konce května 2019 nebude toto cvičení probíhat.

Zahájení další činnosti předpokládáme v říjnu 2019, v nové plavecké sezóně 2019/2020. Děkujeme za pochopení.

Uzavření bazénu:

Upozornění pro všechny návštěvníky:

Ve středu 8. května 2019 bude plavecký bazén uzavřen.

V letošním školním roce 2018/2019 je plavecký bazén otevřen pro veřejnost:

Den

Veřejnost

Aqua aerobic

zavřeno

18.00 – 20.30 hod.

19.00 – 21.00 hod.

17.30 – 21.00 hod.

17.00 – 21.00 hod.

17.00 – 21.00 hod.

14.00 – 18.00 hod.

Neděle

14.00 – 18.00 hod.

Dále nabízíme dárkové a narozeninové poukázky

Chcete potěšit své blízké malým dárkem, nevíte co dát k narozeninám? Využijte možnosti darovat komukoliv dárkový poukaz (k návštěvě v plaveckém bazénu) v hodnotě 200,- Kč, 300 Kč, 400,- Kč nebo 500,- Kč. Poukaz může sloužit jako velmi vhodný narozeninový dárek pro děti, maminky, tatínky, babičky i dědečky. Stačí jen zaplatit vámi vybranou sumu. Narozeninové poukazy je možné zakoupit v pokladně plaveckého bazénu ZŠ Borovany v době plavání veřejnosti.

Rozměry bazénu:

16,6 m x 8 m

Hloubka bazénu:

0,9 m  až 1,6 m

Kapacita:

30 osob – max.

PLAVECKÝ BAZÉN JE UZAVŘEN V OBDOBÍ JARNÍCH PRÁZDNIN (ASANACE)

A V OBDOBÍ MĚSÍCE ČERVNA AŽ ZÁŘÍ (VČETNĚ).

V levém sloupci základní nabídky najdete tyto odkazy:

Lázeňský řád

Informace pro veřejnost