Plavecký bazén

Plavání jednou z nejlepších aktivit pro naše zdraví. Pozitivně působí na naši fyzičku, ale i na psychiku, protože bezprostřední kontakt s vodou zklidňuje náš duševní stav ohrožovaný tolika nežádoucími civilizačními vlivy.

Plavání, čili pohyb po vodní hladině, ale i pod ní, patří k jedné z našich nejprospěšnějších fyzických aktivit. Plavat můžeme od útlého dětství až do pozdního věku.

Využijte příležitosti a navštivte náš bazén, kde si můžete rekreačně zaplavat. Plavat mohou jak dospělí, tak i děti od jednoho roku. Čeká vás příjemné prostředí.

Od úterý 19.10. 2021 je zahájeno plavání pro veřejnost.

Pokud se covidová situace zhorší, budeme muset postupovat dle nařízení vlády ČR. Prosíme všechny návštěvníky, aby sledovali webové stránky plaveckého bazénu www.zsborovany.cz/plavecky-bazen/, zde budou zveřejňovány aktuální informace.

Děkujeme za pochopení.

Cvičení Aqua aerobiku bude zahájeno v pondělí 18.10.2021.
Kurz plavání Baby clubu s p. Kateřinou Šťastnou bude zahájen od 25.10.2021.

Ve čtvrtek 28. října a ve středu 17. listopadu 2021 bude bazén z důvodu státního svátku uzavřen.

Mimořádná opatření (Covid-19) pro vstup do plaveckého bazénu:

Každý návštěvník plaveckého bazénu musí při vstupu použít RESPIRÁTOR nebo jinou ochranu úst, aktuálně platnou mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví. Odložit jej může po převlečení u šatní skříňky a opět použije při odchodu, vrácení klíče a odchodu ze vstupní chodby. Bez ochrany úst vám nebude umožněn vstup.

Samozřejmostí pro vstup do plaveckého bazénu je dodržování mimořádných opatření. Všechny přítomné osoby nevykazují klinické příznaky onemocnění Covid-19 a prokážou, s výjimkou dětí do 6 let věku, že splňují uvedené podmínky.

u pokladny je nutné předložit:

1. prokázání se platným negativním testem,

2. PCR test z akreditované laboratoře, ne starší než 7 dní,

3. antigenní test z akreditované laboratoře, ne starší než 72 hodin.

4.  plným očkováním, nebo

5.  dokladem o prodělání nemoci

6. antigenním samotestem provedeným na místě (návštěvník si přinese vlastní antigenní test, sám se otestuje a výsledek předloží v pokladně ke kontrole).

V letošním školním roce 2021/2022 je plavecký bazén otevřen pro veřejnost:

Do odvolání je bazén pro veřejnost uzavřen - viz výše.

Den

Veřejnost

Aqua aerobic

zavřeno

18.00 – 20.30 hod.

19.00 – 21.00 hod.

14.00 – 18.00 hod.

Neděle

14.00 – 18.00 hod.

Dále nabízíme dárkové a narozeninové poukázky

Chcete potěšit své blízké malým dárkem, nevíte co dát k narozeninám? Využijte možnosti darovat komukoliv dárkový poukaz (k návštěvě v plaveckém bazénu) v hodnotě 200,- Kč, 300 Kč, 400,- Kč nebo 500,- Kč. Poukaz může sloužit jako velmi vhodný narozeninový dárek pro děti, maminky, tatínky, babičky i dědečky. Stačí jen zaplatit vámi vybranou sumu. Narozeninové poukazy je možné zakoupit v pokladně plaveckého bazénu ZŠ Borovany v době plavání veřejnosti.

Rozměry bazénu:

16,6 m x 8 m

Hloubka bazénu:

0,9 m  až 1,6 m

Kapacita:

30 osob – max.

PLAVECKÝ BAZÉN JE UZAVŘEN V OBDOBÍ JARNÍCH PRÁZDNIN (ASANACE)

A V OBDOBÍ MĚSÍCE ČERVNA AŽ ZÁŘÍ (VČETNĚ).

V levém sloupci základní nabídky najdete tyto odkazy:

Lázeňský řád

Informace pro veřejnost