Základní škola Borovany - Škola pro život

Zeměpis nás baví...

19.03.2013 15:20

…a to mnozí žáci naší školy dokazují nejen při vyučování, ale i v soutěžích. V březnovém okresním kole zeměpisné olympiády získali naši žáci respekt před mnohými vrstevníky z víceletých gymnázií a jiných základních škol. Především Martin Houška ze VII. A, který obsadil ve své kategorii první místo, předvedl téměř dokonalý výkon. Bude naši školu a celý okres reprezentovat v kole krajském, a proto mu přejme nejen další skvělé výsledky, ale i nepolevující zájem o tento předmět. Martin je talent a škola ho baví. Poměrně dobře v tomto školním roce zabojoval i v dějepisné olympiádě.

 Radost nám udělalo i šesté místo Lukáše Petráška ze VI. B, který se ve své kategorii zařadil mezi úspěšné řešitele a neztratil se ani Václav Šimánek z IX. B. Podrobné výsledky: Výsledky OK olympiády Z.PDF (354,8 kB)

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany