Základní škola Borovany - Škola pro život

Vyučování v přírodě

19.10.2012 09:40

V rámci celoročního projektu „Máme rádi zvířata“ se naši nejmladší školáci z 1. a 2. ročníku vydali na dlouhou túru do Trocnova. Aby jejich „vandrování“ bylo zajímavé, ti starší druháci si pro své mladší spolužáky prvňáky připravili zajímavé úkoly. Cestou jsme pozorovali nejen drobné živočichy žijící na polích, lukách a lesích kolem Borovan, ale i dopravní situace, které se během našeho putování objevily. I když nás všechny čekala docela dlouhá cesta nikdo si v zápalu her a připravených úkolů ani neuvědomil, že již máme naše zábavně-naučné dopoledne za sebou. Všichni jsme měli obrovskou radost, že se nám vše podařilo a těšíme se na další zajímavé putování.

                                                            Mgr. D. Čeňková, Mgr. P. Plchová

 

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany