Základní škola Borovany - Škola pro život

Výprava za muzikálem

17.06.2016 15:01

V pondělí 30. května 2016 se vybraní žáci osmých a devátých ročníků v půl sedmé ráno vypravili podívat na dopolední představení muzikálu Sněhová královna do divadla Hybernia v Praze. Cesta byla sice náročná, ale úspěšná. Dorazili jsme na Wilsonovo nádraží a odtud jsme se vydali směrem k divadlu. Divadlo bylo plné zhruba z poloviny, ale i přes to jsme se dočkali obrovského hereckého, pěveckého i tanečního nasazení. Troufám si říct, že jsme „chytili“ nejlepší herecké obsazení, které jsme mohli (David Gránský, Ivana Korolová, Sabina Laurinová, Mahulena Bočanová…). Muzikál Sněhová královna byl velmi hezky zpracovaný, všichni jsme odcházeli nadšeni, někteří více, někteří méně, ale všem se představení líbilo. Když jsme před divadlem pořizovali společnou fotku, kolemjdoucí turista si nás také vyfotil. Pro některé to byl jeden z „nej“ zážitků dne. Jen lituji, že už letos odcházím a možná nebudu moct podniknout něco podobného v příštích letech. Bylo to skvělé!

Za všechny účastníky zájezdu, Štěpánka Malíková, 9. B

 

Z ohlasů žáků:

„Povedený příběh o čtyřech ročních obdobích s nečekanými, ale zábavnými hláškami. Písně byly unikátní a chytlavé. Postavy měly nápadné převleky, které odpovídaly danému ročnímu období.“

 

„Muzikál se mi líbil více, než jsem očekával. Herci se opravdu vžili do rolí a atmosféra byla také skvělá. Akorát to horko v sále…“

 

„Pěkné představení, pěkné kostýmy. Škoda, že nebyla možnost se s herci vyfotit. Ale příště bych jela znovuJ“

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany