Vánoční koncert

08.12.2017 07:40

Ve středu 6. prosince se v malovaném sále borovanského zámku konal již tradiční Vánoční koncert dětských pěveckých sborů pořádaný ZŠ Borovany. Jako první vystoupili naši letošní prvňáčci pod vedením paní učitelky Štěpánky Dvořákové. Nutno říct, že se jim jejich premiéra v tomto nádherném sále opravdu vydařila. Jako hosté se letos představil sbor Koťata, zpěváčci z prvního stupně Základní školy Velešín pod taktovkou paní učitelky Petry Krčmářové, a celý program uzavřel pěvecký sbor Úsměv. Celým večerem se nesla příjemná sváteční atmosféra, ke které svým potleskem přispělo také velmi početné publikum.

Za DPS Úsměv, Mgr. Hana Jandová

fotografie: zsbo.rajce.idnes.cz/Vanocni_koncert_2017