Základní škola Borovany - Škola pro život

Vánoční koncert s Úsměvem

10.12.2010 15:13

Ve čtvrtek 9.12.2010 ve svátečním prostředí malovaného sálu proběhl vánoční koncert pořádaný DPS Úsměv. Svými písněmi se všichni snažili vytrhnout posluchače ze všedních starostí předvánočního shonu.         

Úvodní slovo pronesené ředitelem ZŠ Mgr. Lubošem Laczkem vystřídal zpěv Smíšků, pod vedením Mgr. Karly Slukové, DPS Úsměv se sbormistryní Mgr. Janou Jandovou. Publiku se ve své premiéře představil komorní sbor Úsměvu složený z jeho bývalých členů. Ačkoliv spolu cvičili teprve dva měsíce, nastudovali samostatný vánoční program a ještě posílili hlavní sbor. Všechny poprvé, přesto profesionálně, doprovázel František Lejsek, žák 7.A.. O vrchol programu se postaral  komorní pěvecký sbor Canzonetta. Tak jako loni i letos nás okouzlil kompozicí i kvalitou programu. Za klavírního doprovodu Ing. Martina Krčmáře sbor řídila Mgr. Anna Knotková.

Všem příznivcům sborového zpívání děkujeme za potlesk, který je pro všechny tou největší odměnou za hodiny zkoušek. Přejeme si, abychom se ve zdraví v příštím roce sešli a abychom vždy pro druhého místo v srdci našli, jak na závěr popřáli moderátorky Zita Eberlová a Alexandra Ochozková. (foto: Mgr. Petr "Lynxxi" Pavliska: zsbo.rajce.idnes.cz/Vanocni_koncert_2010/ )

 

Karla Sluková

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany