Základní škola Borovany - Škola pro život

Vánoce s mateřskou školou

16.12.2010 14:03

Čas plyne jako voda a než jsme se nadáli, zase jsme společně slavili Vánoce. Tentokrát zavítali předškoláci k nám do základní školy.

       Naše setkání jsme zahájili samozřejmě veselou koledou. Druháci nám zahráli pohádku a mohli jsme se pustit do soutěžení s vánoční tematikou. K těmto svátkům patří: stromeček, kapr a vánočka. Proto jsme si stromeček nazdobili ozdobami a řetězy, kapr byl náš pomocník při cestě ke stromečku a pletením vánočky jsme soutěže zakončili. Školní dětská porota rozhodla, že všichni vyhráli. Popřáli jsme si krásné Vánoce, rozdali drobné dárky a pochutnali si na ovocném čaji.

                                                          Třídní učitelky 1. a 2. tříd

Fotoreportáž : zsbo.rajce.idnes.cz/Vanoce_s_MS/

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany