Základní škola Borovany - Škola pro život

Usměvavý balzám na duši

09.05.2011 07:53

 

Ve dnech 5. – 8. května se v Českém Krumlově konal již V. jihočeský festival dětských pěveckých sborů VLTAVSKÉ CANTARE. Náš školní sbor Úsměv zde se svým repertoárem pod vedením paní učitelky Jany Jandové úspěšně reprezentoval naši školu i město Borovany, a to v sobotu 7. května v nádherných prostorách Jezuitského sálu místního hotelu Růže.

Během tohoto slunečného květnového odpoledne jsme se po našem, bouřlivým potleskem odměněném vystoupení mohli přenést do pohádky k malým zpívajícím loupežníkům ze ZUŠ Český Krumlov, poslechnout si nově nacvičené skladby českobudějovické Canzonetty i skvělého dětského sboru ze Sušice.

Bylo to velmi příjemné odpoledne, nabyté zážitky z překrásné hudby a výborných pěveckých výkonů, které bychom mohli zajisté shrnout do několika slov: usměvavý balzám na duši s Úsměvem.

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany