Základní škola Borovany - Škola pro život

Turnaj v házené rodičů a žáků 4. tříd

08.02.2016 14:30

Dne 5. února 2016 se uskutečnil turnaj v házené. Účastnili se žáci 4. tříd společně s rodiči.

Nejprve soutěžili mezi sebou družstva jednotlivých tříd, poté hrály třídy finálové zápasy proti sobě. Zároveň ve vedlejší tělocvičně probíhaly sportovní hry pod vedením paní učitelky Šimkové. Děti byly neustále v pohybu. Byly nadšené hrou svých rodičů a všichni společně podávali výborné výkony. Na závěr čekala na tři vítězná družstva medaile. Všichni dostali diplom a zdravou svačinu. Dětem i rodičům se sportovní dopoledne líbilo.

 Děkujeme všem rodičům za spolupráci a těšíme se na další utkání.

                                                                                                              Mgr. Vlasta Dědová, Mgr. Jana Šimková

Fotografie: zsbo.rajce.idnes.cz/Turnaj_v_hazene_4._trid

 

 

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany