Základní škola Borovany - Škola pro život

Sportujeme s radostí

28.06.2010 13:21

    V posledním týdnu jsme se všichni prvňáci a druháci těšili, jak změříme své síly v netradičních sportovních disciplinách. Na školním tartanovém hřišti jsme měli připraveno sedm zajímavých stanovišť. Naše sportování jsme všichni zahájili skákáním v pytli. Po rozdělení na třídy jsme podlézali stále nižší laťku, skákali do dálky z místa, přeskakovali dlouhé švihadlo, házeli na cíl. Každý z nás získával na své konto body k vyhodnocení nejlepších sportovců jednotlivých tříd. Na závěr jsme měli dvě společné discipliny, přenášení vody lžící do misek a štafetový běh na 200 m.

     Celý den se nám vydařil a všichni odcházeli spokojeni a příjemně unaveni.

                                                 Mgr. D. Čeňková, Mgr. P. Plchová

 

Fotoreportáž ZDE : zsbo.rajce.idnes.cz/Sportujeme_s_radosti/

 

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany