Sportovní den

21.09.2015 11:48

Ve středu 16. 9. 2015 patřilo hřiště naší základní školy žákům 3. - 5. ročníku. Konal se zde za krásného slunečného počasí sportovní den nabitý nejenom atletickými disciplínami, ale i takovými, které prověřovali jejich ohebnost, sílu, přesnost, rychlost a soustředění. V atletice měřili žáci své síly v hodu kriketovým míčkem, sprintu na 60m, skoku do dálky a nakonec ve vyčerpávajícím běhu na 400m. Abychom zapojili všechny děti, připravili jsme na hřišti řadu zajímavých stanovišť, kde mohly porovnat své dovednosti ve střelbě na koš, skoku do dálky z místa, člunkovém běhu a nakonec také ve skoku přes švihadlo.  Abychom využili vše, co naše škola nabízí, v tělocvičně si žáci zahráli také florbalový turnaj.

O své nejmladší spolužáky se po celou dobu svědomitě starali žáci 9. B. Malé sportovce motivovali, povzbuzovali a se vším jim pomáhali. Všichni sportovci si pak odnesli malou odměnu a nejlepší atleti diplom. Po této vydařené akci máme radost z objevení nových sportovních talentů.

Mgr. Lucie Matějková, Mgr. Ivo Schuster

Fotografie: zsbo.rajce.idnes.cz/Sportovni_den