Základní škola Borovany - Škola pro život

Společné vítání jara

12.04.2012 13:18

Lidové zvyky a tradice mají pro malé děti své kouzlo. Proto se těšíme i na svátky jara. Letos jsme je přivítali společně s mateřskou školou. Se žáky prvních a druhých tříd jsme připravili v tělocvičně různé zajímavé hry a soutěže.

Několik družstev pojmenovaných podle těch nejkrásnějších barev se utkalo nejprve ve zdobení vajíček, které děti s velkým odhodláním a soustředěním nalepily do papírových ošatek. Rychlostní závod přeskakování po kraslicích k cíli všichni vykonávali s nadšením. Navazování barevných pentliček na březové větvičky prokázalo zručnost a šikovnost našich předškoláků. Na závěr soutěžící ochutnali velikonoční mazanec a své soutěžení ukončili bouchnutím papírového sáčku. Tělocvičnou se nesly velké rány do daleka.

                                                                                      učitelky 1. a 2. tříd

Fotoreportáž : zsbo.rajce.idnes.cz/Velikonoce_s_MS

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany