Základní škola Borovany - Škola pro život

Soutěž v umění komunikace "patřila" Borovanům

18.03.2011 11:13

 

V úterý 15. března se v Táboře konalo regionální kolo řečnické soutěže Mladý Demosthenes. Naši borovanskou školu zde velmi úspěšně reprezentovali vítězové kola školního: v mladší věkové kategorii Martin Krýsl ze třídy 7. A a v kategorii starších žáků Kristýna Nýdlová navštěvující třídu 8. B. Konkurence byla opravdu veliká, a tudíž jsme byli velmi mile překvapeni, když známá televizní moderátorka Jana Adámková, jež stanula v čele odborné šestičlenné poroty, vyhlásila výsledky. Martin v našem budějovickém regionu obdržel krásné 2. místo, a Kristýna za svůj připravený monolog získala dokonce místo první. Bude tedy nejen naši školu, ale i celý region České Budějovice reprezentovat v kole krajském. Oběma žákům děkujeme a Kristýně přejeme mnoho úspěchů v dalším kole.

                                                                                           Mgr. Michaela Frantálová

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany