Základní škola Borovany - Škola pro život

Soustředění mladých hasičů v Nakolicích

16.09.2010 12:13

    Ve dnech 10. – 12.09.2010 odjeli oba oddíly Mladých hasičů na letní táborovou základnu do Nakolic, kde se konalo třídenní soustředění k novému ročníku celoroční hry Mladých hasičů PLAMEN 2010-2011. Zaměřili jsme se především na podzimní část celoroční hry – ZÁVOD HASIČSKÉ VŠESTRANNOSTI, který se bude konat 30.10.2010 v Radosticích. Podle směrnic celoroční hry se děti zdokonalily v tří-kilometrovém úseku ve střelbě ze vzduchovek, šplhu po vodorovném laně, zdravovědě, topografii a určování hasících přístrojů.

    Počasí jsme měli nádherné a tak už zbývá jen poděkovat všem rodičům za vstřícnost, bezvadné vybavení dětí a za výborné mlsání.

    Velký dík také patří všem vedoucím, kteří ve svém volnu nám dobrovolně jeli pomoci toto soustředění uskutečnit.

                                                                     Za oddíly Mladých hasičů  Věra Weisfeitová

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany