Základní škola Borovany - Škola pro život

ŠOK na OBDIV FESTU

17.09.2018 07:39

Maňáskové divadlo ŠOK zahájilo svoji druhou divadelní sezónu opravdu rychle. Čekalo nás bleskové přestěhování do nově postaveného Divadelního klubu v podzámčí. Byli jsme kulturním oddělením města osloveni, účastnit se divadelní přehlídky OBDIV FESTU Borovany (ochotnického borovanského divadelního festivalu). Bylo pro nás ctí, zahrát pohádku Tři prasátka při slavnostním otevření Dvadelního klubu a zahájit tím OBDIV FEST. Úkol to byl pro nás moc důležitý. Proto jsme se s velkým nasazením pustili do práce. V novém prostředí jsme se velmi rychle zorientovali, nácvik pohádky nám šel dobře. A tak v pátek 14.9.2018 nastala naše očekávaná premiéra. Po slavnostním otevření Divadelního klubu, přestřihnutí pásky, jsme i přes velkou trému odehráli naše představení. Snažili jsme se, aby se  pohádka Tři prasátka všem líbila. Nakonec sálem zazněl veliký potlesk. To byla pro nás ta největší odměna. Zvládli jsme to. Naši školu jsme se snažili reprezentovat co nejlépe. Na OBDIV FESTU v říjnu zahrajeme ještě jednu pohádku.

Foto z představení zde: zsbo.rajce.idnes.cz/SOK_na_OBDIV_festu

 

 

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany