Základní škola Borovany - Škola pro život

Školní žákovská akademie

28.04.2017 08:14

Dva roky utekly jako voda, a tak se žáci naší školy opět rychle dočkali možnosti předvést, že škola není jen učení. Ve čtvrtek 16. dubna 2015 se všichni, kteří přijali pozvání na tuto oblíbenou přehlídku, mohli přesvědčit, že naše základní škola je plná šikovných dětí. Přinášíme alespoň několik snímků jako připomínku velmi příjemně stráveného večera.

Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit.

Fotoreportáž z dopoledního a večerního představení:Více zde: https://www.zsborovany.cz/news/skolni-zakovska-akademie2/

Dva roky utekly jako voda, a tak se žáci naší školy opět rychle dočkali možnosti předvést, že škola není jen učení. Ve čtvrtek 16. dubna 2015 se všichni, kteří přijali pozvání na tuto oblíbenou přehlídku, mohli přesvědčit, že naše základní škola je plná šikovných dětí. Přinášíme alespoň několik snímků jako připomínku velmi příjemně stráveného večera.

Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit.

Fotoreportáž z dopoledního a večerního představení:Více zde: https://www.zsborovany.cz/news/skolni-zakovska-akademie2/

Dva roky utekly jako voda, a tak se žáci naší školy opět rychle dočkali možnosti předvést, že škola není jen učení. Ve čtvrtek 16. dubna 2015 se všichni, kteří přijali pozvání na tuto oblíbenou přehlídku, mohli přesvědčit, že naše základní škola je plná šikovných dětí. Přinášíme alespoň několik snímků jako připomínku velmi příjemně stráveného večera.

Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit.

Fotoreportáž z dopoledního a večerního představení:Více zde: https://www.zsborovany.cz/news/skolni-zakovska-akademie2/

Dva roky utekly jako voda, a tak se žáci naší školy opět rychle dočkali možnosti předvést, že škola není jen učení. Ve čtvrtek 16. dubna 2015 se všichni, kteří přijali pozvání na tuto oblíbenou přehlídku, mohli přesvědčit, že naše základní škola je plná šikovných dětí. Přinášíme alespoň několik snímků jako připomínku velmi příjemně stráveného večera.

Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit.

Fotoreportáž z dopoledního a večerního představení:Více zde: https://www.zsborovany.cz/news/skolni-zakovska-akademie2/

Dva roky utekly jako voda, a tak se žáci naší školy opět rychle dočkali možnosti předvést, že škola není jen učení. Ve čtvrtek 16. dubna 2015 se všichni, kteří přijali pozvání na tuto oblíbenou přehlídku, mohli přesvědčit, že naše základní škola je plná šikovných dětí. Přinášíme alespoň několik snímků jako připomínku velmi příjemně stráveného večera.

Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit.

Fotoreportáž z dopoledního a večerního představení:Více zde: https://www.zsborovany.cz/news/skolni-zakovska-akademie2/

Dva roky utekly jako voda, a tak se žáci naší školy opět rychle dočkali možnosti předvést, že škola není jen učení. Ve čtvrtek 16. dubna 2015 se všichni, kteří přijali pozvání na tuto oblíbenou přehlídku, mohli přesvědčit, že naše základní škola je plná šikovných dětí. Přinášíme alespoň několik snímků jako připomínku velmi příjemně stráveného večera.

Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit.

Fotoreportáž z dopoledního a večerního představení:Více zde: https://www.zsborovany.cz/news/skolni-zakovska-akademie2/

Dva roky utekly jako voda, a tak se žáci naší školy opět rychle dočkali možnosti předvést, že škola není jen učení. Ve čtvrtek 16. dubna 2015 se všichni, kteří přijali pozvání na tuto oblíbenou přehlídku, mohli přesvědčit, že naše základní škola je plná šikovných dětí. Přinášíme alespoň několik snímků jako připomínku velmi příjemně stráveného večera.

Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit.

Fotoreportáž z dopoledního a večerního představení:Více zde: https://www.zsborovany.cz/news/skolni-zakovska-akademie2/

Dva roky utekly jako voda, a tak se žáci naší školy opět rychle dočkali možnosti předvést, že škola není jen učení. Ve středu 26. dubna a ve čtvrtek 27.dubna se všichni, kteří přijali pozvání na tuto oblíbenou přehlídku, mohli přesvědčit, že naše základní škola je plná šikovných dětí. Přinášíme alespoň několik snímků jako připomínku velmi příjemně strávených večerů.

Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit.

Fotoreportáž : zsbo.rajce.idnes.cz/Skolni_akademie_2017

 

 

 

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany