Základní škola Borovany - Škola pro život

Školní výlet 6. tříd - 23.6.2010

28.06.2010 13:22

            V 7:30 hodin vyjíždíme z Borovan a jedeme směr Šumava.  Po dvou a půl hodinách cesty nás čeká infocentrum v Kašperských horách, kde se můžeme vyřádit v tunelu, skládat naučné puzzle a vyzkoušet si naše znalosti z přírody.  Na náměstí dostáváme rozchod, většina jej využila na nákup suvenýrů a drobného občerstvení. Další program už směřuje do přírody, hodinky nám ukazují 13:30 a my vyrážíme na dobrodružnou túru podél řeky Vydry. Nabereme síly na Turnerově chatě, odkud uvidíte naše společné  fotečky na školních stránkách. “Pančelky”  na konci sbírají opozdilce, abychom domů dorazili všichni a v pořádku. Pan Jelen na nás už nedočkavě čeká u Čeňkovi Pily. Škoda, že ten výlet tak rychle utekl.  U Zborova v lesíku ještě zastavujeme na záchod a pak už konečně po dlouhé cestě v cíli. Děkujeme panu Jelenovi a také učitelkám, že nás v pořádku dovezli domů a objednali tak pěkné počasí.

Fotoreportáž ZDE : zsbo.rajce.idnes.cz/Skolni_vylet_6._trid/

 

 

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany