Základní škola Borovany - Škola pro život

Školní výlet 4. tříd

12.05.2016 07:18

Dne 26. 4. 2016 jely 4. třídy na výlet do Tábora. Navštívili jsme Muzeum čokolády a marcipánu. V dílně muzea si děti vyrobily šest čokoládových bonbónů. Průvodkyně žáky seznámila s výrobou čokolády a ukázala jim vyrobené předměty a postavy z čokolády. Největší úspěch měl Jaromír Jágr. Výlet pokračoval do Muzea Lega. V odpoledních hodinách jsme se přesunuli do Housova Mlýna, kde se z dětí stali bratři a sestry, Římané a Samurajové. Prohlédli jsme si zbrojnici. Zde si žáci vyzkoušeli zbroj a rekvizity, které hrály v mnoha historických filmech.

Výletem jsme zakončili celoroční školní projekt nazvaný „Cestujeme časem“.

Foto: zsbo.rajce.idnes.cz/Skolni_vylet_4._trid

 

 

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany