Základní škola Borovany - Škola pro život

Školní kolo recitační soutěže

03.03.2017 10:01

Začátek letošního roku se na prvním stupni naší školy opět nesl v duchu poezie. Během ledna si žáci vybírali tu nejlepší básničku, pečlivě se připravovali na její interpretaci a v únoru pak proběhla jednotlivá třídní kola recitační soutěže. V každé třídě vybrali žáci společně s paní učitelkou ty nejlepší recitátory. Ti pak postoupili do školního kola této soutěže, které proběhlo předposlední únorový den. Žáci soutěžili ve dvou kategoriích. První kategorii představovaly děti z 2. a 3. ročníku, ve druhé kategorii pak soutěžili žáci 4. a 5. ročníku. Protože vybraní žáci svou přípravu na školní kolo soutěže nepodcenili, měla porota těžké rozhodování.

1. kategorie

1. místo – Isabela Fialková (2.C)

2. místo – Tomáš Nevěřil (2.B)

3. místo – Jaroslav Herda (3.B)

2. kategorie

1. místo – Zuzana Jindrová (5.B)

2. místo – Jiří Novotný (4.B)

3. místo – Michaela Candrová (4.A)

Výhercům gratulujeme a všem ostatním recitátorům děkujeme za pěkný zážitek a příjemné odpoledne.

                                                                                           Mgr. Lucie Pavlová

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany