Základní škola Borovany - Škola pro život

Průběh pěstitelských prací

12.05.2010 15:56

V 6. a 7. ročníku je vyučován povinný předmět pěstitelské práce. Možná se ptáte, proč zrovna pěstitelské práce? Není to přežitek? My si se žáky myslíme, že určitě ne. Škola by neměla učit pouze vědomostem, ale i dovednostem a přinést žákům co nejvíce zkušeností do běžného života. Všichni víme, že v pubertálním věku byla práce na zahradě to poslední, co by nás zajímalo, ale možná mnozí rodiče neuvěří, že na fotografiích uvidí své ratolesti při práci a s úsměvem, můj objektiv zpočátku také nevěřil :-) S pozdravem a přáním plodného a radostného zahrádkaření.

                                            Lenka Machatová

Fotogalerie s mladými zahrádkáři ZDE : zsbo.rajce.idnes.cz/Pestitelstvi/

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany