Základní škola Borovany - Škola pro život

Projektový den 1. a 2. ročníku

07.06.2011 08:53

 

     Již mnohokrát v tomto školním roce jsme se zmiňovali o projektu zaměřeném na dopravní výchovu. Další akce, která proběhla v 1. a 2. ročníku byl projektový den. Myslíme si, že byl pro děti zajímavým zpestřením jejich pravidelné školní práce.

       Žáci zvyklí na práci se svou třídní paní učitelkou prošli během jednoho dopoledne několik tříd s různými vyučujícími a předměty. V hodinách matematiky, českého jazyka, pracovních činností a hudební výchovy procvičili se zájmem a nadšením učivo zaměřené na dopravu. Dopoledne plné didaktických her a zajímavých činností zanechalo v žácích nové poznatky a zážitky.

                        Mgr. P. Plchová, Mgr. D. Čeňková

Fotoreportáž : zsbo.rajce.idnes.cz/Projektovy_den/

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany