Základní škola Borovany - Škola pro život

PREMIÉRA MAŇÁSKOVÉHO DIVADLA ŠOK

16.02.2018 11:25

            Co všechno se dá naučit, připravit a zvládnout za pár měsíců, když se sejde parta šikovných opravdových kamarádů, ukázaly děti z maňáskového divadla ŠOK. Od září se pilně připravovaly, aby na konci ledna mohly všem představit svou práci, trpělivost a šikovnost v pohádce „Jak zvířátka přezimovala“. Mnohdy to nebylo jednoduché, někteří z nás se sotva naučili číst a psát a už se museli naučit chovat jako opravdoví herci. Překonat trému a strach, mluvit správně do mikrofonu, nepoplést text, vystoupit na scénu v čas a „šokovat“ diváky, to nejsou lehké překážky. My jsme se je rozhodli společně zvládnout a na pohádku jsme pozvali děti z mateřské školy a děti ze školních družin. Na velkou premiéru 30. ledna 2018 jsme pak pozvali naše rodiče, prarodiče, tety, strýce a všechny naše příznivce, pro které jsme si připravili malé pohoštění.  Po odehrané pohádce jsme s našimi sponzory a všemi hosty, kteří nám po celou dobu pomáhali, slavnostně pokřtili naši kroniku. Touto cestou ještě jednou děkujeme všem, kteří se podíleli na našem vzniku. Zároveň děkujeme i těm, kteří nám stále stojí pevně po boku a pomáhají nám se všemi přípravami, bez kterých by naše divadlo ŠOK prostě nemohlo přežít. (foto Lenka Polívková)         

                                                                                               Bc. Věra Weisfeitová

Foto: zsbo.rajce.idnes.cz/SOK_1

 

 

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany