Základní škola Borovany - Škola pro život

Pozvánka na festivalový koncert

17.04.2012 10:02

     Základní škola Borovany zve všechny příznivce sborového zpěvu na festivalový koncert, který se koná v pátek 11. května 2012 od 18.00 hodin v kulturním sále Borovany. Za nemalého přispění sponzorů se i letos podařilo zajistit kvalitní a různorodé složení účinkujících sborů:

DPS Růže Čkyně, DPS Brumlíci Český Krumlov, DPS Sluníčko Kladno, DPS Canzonetta České Budějovice, DPS ŠUM ZŠ Rokycany, DPS Úsměv Borovany, DPS Smíšci Borovany, Komorní sbor ZŠ Borovany.

     Těšíme se na společný kulturní zážitek a věříme, že přijdete podpořit mladé talentované zpěváky.

Děkujeme těmto sponzorům za možnost uspořádat již 8. ročník dvoudenního festivalu dětských pěveckých sborů: COLOP CZ s.r.o., ZOD Borovany, BENTEX - Plast s.r.o., AL-SYSTEM EXPO s.r.o., Ing. František Stodolovský, Jednota – SD Č. Budějovice, Unie českých pěveckých sborů.

Vstup na koncert: 50,- Kč

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany