Základní škola Borovany - Škola pro život

Požární ochrana očima dětí 2018

13.06.2018 10:03

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v letošním roce vyhlásilo už 44. ročník výtvarné a literární soutěže „ Požární ochrana očima dětí“. Soutěž je celostátní, zúčastňují se jí všechny mateřské, základní, speciální a pomocné školy, gymnázia, střední školy, učiliště, DDM a SDH. Tudíž konkurence je opravdu veliká.  O to víc se naše škola může pochlubit šikovnou žákyní, která v literární části uspěla. Je jí Klára Votrubová, žákyně 8.B., která v okresním kole zvítězila – obsadila 1. místo v literární části s pěknou povídkou Netradiční zásah v zoologické zahradě. Postoupila do krajského kola.  V krajském kole obsadila úžasné 3. místo. Klárce moc blahopřejeme a přejeme jí do další literární práce hodně tvůrčích nápadů.  Její literární projev je na velmi dobré úrovni. Tipuji, že se z ní v budoucnu stane spisovatelka.                             

                                                    Milena Machtová

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany