Základní škola Borovany - Škola pro život

Podpořme společně projekt "Čtení pomáhá"

02.03.2011 13:32

Čtení pomáhá je unikátní projekt, který podporuje rozvoj čtenářství a umožňuje dětem a mládeži přímo se podílet na charitativní činnosti.

První aktivitou projektu je veřejné hlasování o nejlepší knihu pro děti a mládež. Ze seznamu knih na adrese www.ctenipomaha.cz si mladí čtenáři budou moci vybrat tu, která se jim nejvíce líbí. Když knihu přečtou a zodpoví správně kontrolní otázky, získají finanční odměnu – ne však pro sebe. Každý čtenář dostane možnost rozhodnout, kterému z dobročinných projektů nominovaných renomovanými nadacemi částku věnuje. Celkem tak mladí čtenáři každoročně dostanou možnost “umístit“ 10 milionů korun poskytnutých donátorem projektu.

 

Více ZDE : www.ctenipomaha.cz

                Čtení pomáhá.pdf (160,5 kB)

 

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany