Základní škola Borovany - Škola pro život

Plavu, plaveš, plaveme a další medaile se sypou

15.11.2011 11:01

Naše děti si již zvykly, že každý týden mají v rozvrhu zařazenou jednu hodinu plavání.
Ty starší už to berou jako samozřejmost, přesto je většina, která se na tyto hodiny těší a stále si užívají tento nadstandart.
     V listopadu se konala v Českých Budějovicích okresní olympiáda pro žáky základních škol. Z naší školy se zúčastnili chlapci a děvčata ze 6. a 7. ročníku. Obě družstva obsadila v silné konkurenci budějovických sportovních škol skvělé 3. místo. Proto můžeme k vybojovaným medailím blahopřát Tereze Kadlecové, Kláře Vodičkové ze 6. ročníku a Dominice Mládkové, Saše Ochozkové, Karlu Štanglovi, Ondřeji Svitákovi, Jakubu Hőllovi a Janu Musilovi ze sedmého ročníku.
    

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany