Základní škola Borovany - Škola pro život

Plavci na Kraví hoře

15.06.2011 07:07

   Po ukončení provozu školního plaveckého bazénu jsme i letos uskutečnili pěší výlet na nebližší rozhlednu od Borovan na Kraví hoře v Novohradských horách.  Jeli jsme mini autobusem na Hojnou vodu a odtud jsme vyrazili cestou na vrchol hory. Protože děti byly plné síly a elánu, zdolali jsme vrchol za 25 minut.  Na rozhlednu  se odvážily i děti s panickým strachem z výšky. Pro opar v dáli jsme jen trochu viděli, kde jsou naše Borovany. Přesto se rozhled dětem líbil. Někteří si ,,vyběhli“ nahoru i několikrát a po svačince jsme se druhou stranou vrátili dolů. Děti si výlet užily a druhý den je ani moc nohy nebolely.

Fotoreportáž : zsbo.rajce.idnes.cz/Plavci_na_Kravi_hore

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany