Základní škola Borovany - Škola pro život

Peklománie 2018

26.11.2018 07:22

Pozor, pozor!! Podzámčí se rozsvítilo červenými světly! Peklo se po rekonstrukci prostor, po roční přestávce, opět probudilo! Stovka čertů a čertíků se vžila do svých rolí. V pekelné kuchyni voní cmunda, ve škole vládne pevný řád, všechny hříchy světa zaznamenává čertí dispečink. Rohatec ve službě letí na Zemi pro hříšníka, luciperovu váhu nic nepřelstí. V pekelné hospůdce se potí smrtelník a hraje mariáš o to nejcenejší. A dál...

Máme nové krásné peklo a s tím i novou chuť do hraní! V letošním roce se Peklománie účastní čtyřicet jedna nejmladších čertíků z naší školy (ať už z divadla ŠOK nebo z prvního, ale i z druhého stupně). To je zatím rekord. Každý si svou hereckou příležitost opravdově užívá. Někdo z nich má letos premiéru, jiný už v Peklománii účinkoval již v minulých letech.

Máme velkou radost z pozitivních ohlasů návštěvníků. O Peklománii je v letošním roce opravdu mimořádný zájem. Během dvou víkendů naše peklo vidělo už skoro 2 000 návštěvníků což je pozoruhodné. Čekají nás ještě dva víkendy. I když je to náročné, stále to čertíky nepřestalo bavit.

Zde si můžete prohlédnout pár fotografií: zsbo.rajce.idnes.cz/Peklomanie_2018

 

 

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany