Základní škola Borovany - Škola pro život

Peklománie 2012

28.11.2012 07:42

 

 

Peklo opět otevřelo své brány.

 

Pekelné průvodkyně cestovní kanceláře „Z PEKLA ŠTĚSTÍ“  vás provedou nitrem země – samotným peklem. Kde žádný hříšník, ale ani čert to nemá jednoduché. A kdo tomu nevěří, je na omylu.

 

            V dispečinku se hlídají všechny pekelné hříchy na celém světě, ty se řádně zapisují do pekelné knihy. Pokud překročíte stanovený limit, spouští se varovný signál a čerti mají pekelnou pohotovost. I pekelně čertovskou hostinu z nejlepších pokrmů můžou vystrojit pouze čertice s kuchařskými řády. Do ráje pekelných lázní se dostanou pouze čerti I.kategorie a pekelné mučírně se vyhnete jedině budete li čestní a poctiví. Vaší poctivost zjistí na pekelné váze sám pekelný vládce kníže Doktor Lucius Solfernus III.. A běda, že váha klesne, propadnete ihned peklu.

 

            A malí čertíci??? Ti u vší práce musí ještě chodit do pekelné školy. Učí se číst, psát, počítat, ale nejtěžší je se naučit kouzlit a přeměňovat se na cokoli. Jsou však velmi šikovní, každý chce být jako jejich spolužáci Fantomas a Rumburak. Jejich snahy si váží sám pekelný vládce a za jejich výborné výkony a trpělivost všem čertíkům uděluje velkou pekelnou pochvalu.    

 

Čertíci:

 

Verunka Nýdlová   4 roky

Jan Tomášek  6 let

Adam Tomášek  3.A

Václav Malík  3.B

Vojtěch Frdlík  4.B

Adam Adamec 5.B

Vojtěch Weisfeit  5.B

Jan Kouba  5.B

Vilém Hluštík

Štěpánka Malíková  6.B

Pavlína Fenclová  6.B

Matěj Fencl   6.B

David Völfel  6.A

Jan Völfel   7.B

Václav Weisfeit  8.B

Hana Adamcová  9.B

Barbora Tomášková  9.B

Eliška Hluštíková

Josef Kouba  9.A

Fotografie: zsbo.rajce.idnes.cz/Peklomanie_2012

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany