Peklománie 2012

28.11.2012 07:42

Peklo opět otevřelo své brány.

Pekelné průvodkyně cestovní kanceláře „Z PEKLA ŠTĚSTÍ“  vás provedou nitrem země – samotným peklem. Kde žádný hříšník, ale ani čert to nemá jednoduché. A kdo tomu nevěří, je na omylu.

V dispečinku se hlídají všechny pekelné hříchy na celém světě, ty se řádně zapisují do pekelné knihy. Pokud překročíte stanovený limit, spouští se varovný signál a čerti mají pekelnou pohotovost. I pekelně čertovskou hostinu z nejlepších pokrmů můžou vystrojit pouze čertice s kuchařskými řády. Do ráje pekelných lázní se dostanou pouze čerti I.kategorie a pekelné mučírně se vyhnete jedině budete li čestní a poctiví. Vaší poctivost zjistí na pekelné váze sám pekelný vládce kníže Doktor Lucius Solfernus III.. A běda, že váha klesne, propadnete ihned peklu.

A malí čertíci??? Ti u vší práce musí ještě chodit do pekelné školy. Učí se číst, psát, počítat, ale nejtěžší je se naučit kouzlit a přeměňovat se na cokoli. Jsou však velmi šikovní, každý chce být jako jejich spolužáci Fantomas a Rumburak. Jejich snahy si váží sám pekelný vládce a za jejich výborné výkony a trpělivost všem čertíkům uděluje velkou pekelnou pochvalu.

Čertíci:

Verunka Nýdlová   4 roky