Základní škola Borovany - Škola pro život

Okresní finále v přehazované 4. a 5. tříd

01.03.2019 10:17

Dne 17.1.2019 se naši žáci zúčastnili okresního finále v přehazované, které se konalo v prostorách školy Oskara Nedbala v Českých Budějovicích. V konkurenci osmi škol jsme se umístili na krásném třetím místě. Postup do finále nám unikl o jeden bod. Naši žáci poráželi školy se zaměřením na volejbal a svojí bojovností je přehrávali hlavně ve výborném útoku. Především Víťa Bartizal a Nina Toušková vládli výtečně nad sítí i v poli. Boj o třetí místo jsme jednoznačně vyhráli o 12 bodů. Chtěla bych všem hráčům poděkovat za předvedenou hru a bojovnost.

Sestava:  Vít Bartizal, Tomáš Hanzal, Petr Novotný, Alex Taylor, Petr Štangl, Nina Toušková, Kateřina Sýkorová, Barbora Dražanová (5.třída) a Jiří Navrátil (4.třída).

Petra Beňová

Fotografie: zsbo.rajce.idnes.cz/Prehazovana_2019

 

 

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany