Základní škola Borovany - Škola pro život

Odznak všestrannosti

30.04.2018 15:09

Dne 10. 4. 2018 proběhlo v ZŠ Kubatova v Českých Budějovicích okresní kolo sportovní soutěže „Pětiboj Odznaku všestrannosti“. Soutěžilo se v pěti disciplínách: švihadlo, trojskok, kliky, hod medicimbalem a volitelná disciplína běh na 1000 m nebo dribling. Naši školu reprezentovalo družstvo složené z těchto žáků: J. Maršálková, A. Hajná, B. Linhartová, L. Nošíková, L. Vosika, T. Candra, T. Zahradník a M. Petr. V této náročné soutěži vybojovali krásné 6. místo. Za jednotlivce pak nastoupili: L. Valhová, A. Taylor, J. Ochozka, L. Jenkner, V. Malík, D. Rychlý, E. Maršálková a M. Račák. Krásné třetí místo získala Taťána Toušková a místo druhé pro naši školu vybojovala Veronika Račáková, která si tak zajistila účast v krajském kole. Blahopřejeme a děkujeme všem sportovcům za výbornou reprezentaci školy.                                                                 /lm/