Základní škola Borovany - Škola pro život

Mladý Záchranář 2018

25.05.2018 07:19

Ve středu 23.5.2018 se konalo na hasičské stanici v Českých Budějovicích druhé kolo soutěže Mladý záchranář 2018. Soutěž probíhala celé 4 měsíce. Nejprve I. kolo přes sociální sítě, kde tým Borovanští Soptíci ve složení žáků 8.B - Lucie Valentové, Táni Touškové, Kláry Votrubové a Tomáše Vacka plnil 8 záludných úkolů s hasičskou a policejní tématikou. Z celkového počtu 41 přihlášených týmů se jim podařilo postoupit z druhého místa mezi 6 nejlepších týmů ve starší kategorii na požární stanici, kde se konalo II. kolo.

I zde na náš tým Soptíků čekalo 8 náročných, velmi specifických úkolů opět s požární i policejní tématikou. Ve druhém kole obsadili velmi pěkné 4. místo.

Celému týmu patří velká pochvala, protože ráno nejdříve dělali Cambridge zkoušky a pak hned odjížděli do Českých Budějovic, kde je čekala velmi těžká soutěž Mladý záchranář.   I přes únavu, která na nich byla po Cambridge zkouškách velmi znát, se nevzdali a bojovali ze všech sil.

Fotografie: zsbo.rajce.idnes.cz/Mlady_zachranar_2018

 

 

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany