Základní škola Borovany - Škola pro život

Maňáskové divadlo ŠOK nezahálí

08.11.2019 09:06

Maňáskové divadlo ŠOK při ZŠ Borovany zahájilo svoji třetí divadelní sezónu. V říjnu představilo na OBDIV FESTU 2019 pohádku „O neposlušných kůzlátkách – tak trochu jinak“.

Nejdříve malí ochotničtí herci zahráli 3 představení pro mladší i starší kamarády z Mateřské školy Žár, Mateřské školy Borovany a pak pro borovanskou školní družinu.

15.10.2019 vystoupili s touto pohádkou na OBDIV FESTU v divadelním klubu.  Všichni herci se moc snažili, podali opravdu maximální výkony. Svědčil o tom, po každém představení, velký potlesk diváků. Proto si všichni zaslouží obrovskou pochvalu.

Nyní nás čeká další účinkování ve dvou náročných projektech - Peklománii a 5. prosince vystoupení na nádvoří zámku „Rohatá nadílka s anděly“. Zde se zapojíme do rolí malých čertíků a andílků. Držte nám pěsti, ať to všechno zvládneme na jedničku.  Přijďte se podívat, bude to stát za to!

Od ledna začneme nacvičovat úplně novou pohádku. Jakmile ji nacvičíme, zase ji představíme veřejnosti.

 

Maňáskové divadlo ŠOK při ZŠ Borovany děkuje touto cestou MŠ Žár a MŠ Borovany za sladké odměny malým hercům, které dostali po představeních.

Zvláštní poděkování patří starostovi města ing. Petru Jenknerovi, místostarostovi města Mgr. Vítu Sumerauerovi a také Radě města Borovany, za poskytnutí finančního daru. Bylo zakoupeno další ozvučení – 2 ks mikrofonů a 2 ks portů, dále pak maňásci pro novou hru.  Ještě jednou děkujeme!         

 

                                                                                            Milena Machtová a Bc. Věra Weisfeitová

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany