Základní škola Borovany - Škola pro život

INTERaktivní škola Borovany

08.06.2010 09:06

 

            Naše základní škola získala v dotaci z Programu rozvoje venkova nemalé finanční prostředky na ještě větší otevření školy veřejnosti a nastavuje svým komunitním charakterem větší možnosti být nedílnou součástí života občanů. Tyto prostředky byly především nasměrovány na dostupnost a odpovídající stav materiálního zázemí a technické vybavenosti pro nejrůznější vzdělávací a řemeslné kurzy. Na základě dosavadních zkušeností byla identifikována potřeba opatřit k rozvoji dalšího vzdělávání interaktivní tabule.

            Ve spolupráci s Městem Borovany a Místní akční skupinou Sdružení růže byl vypracován projekt s celkovými výdaji přes 750 000,- Kč. Škola už je vybavena pěti kusy interaktivních tabulí s nejmodernější technologií a 22. května se rozběhlo pořádání kurzů pro veřejnost, které zabezpečuje partner projektu Nazaret. O chystaných kurzech budete informováni v Borovanském zpravodaji a na stánkách www.nazaret.cz

zsbo.rajce.idnes.cz/Kosikarsky_kurz/

 

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany