Informace pro rodiče, jejichž děti se zúčastní letního tábora v Nakolicích

14.06.2021 08:07

Vzhledem k nařízení Ministerstva zdravotnictví o testování dětí na letní tábory jsme nuceni vyžadovat před nástupem na jednotlivé běhy potvrzení o provedeném testu PCR nebo antigenním testu.

Pokud bude dítě před akcí otestováno metodou PCR, nebude se muset po 7 dnech přetestovat. U antigenních testů přetestování bude nutné.

Protože by přetestování pro naše tábory bylo hodně komplikované, chceme požádat rodiče, aby nám pomohli a pro své dítě zvolili doporučené testování:

1.běh čtrnáctidenní hl. vedoucí Mgr. Stanislav Brůha:

2. běh týdenní hl. vedoucí Pavel Pešek:

děti budou muset mít před nástupem buď:

a) negativní PCR test ne starší než 7 dní
     b) negativní antigenní test ne starší než 72 hod.

3. běh čtrnáctidenní hasičský hl. vedoucí Mgr. Jan Nýdl:

doporučujeme, aby děti měly PCR test ne starší 7 dní-bez nutnosti přetestování během tábora.

Na PCR testy můžete své dítě dopředu objednat v Nemocnici v Českých Budějovicích bez žádanky od lékaře. Adresa objednání: www.nemcb.cz, nyní provozní doba 8.00-14.00 hod.

(o prázdninách může dojít ke změně provozní doby),

další testovací místo je např.:

• u Globusu v Č.B. na parkovišti je postavena buňka, dělají testy na objednání i bez něj -firma COVIDPASS.

PCR testy i antigenní testy jsou zdarma.

Více informací vám poskytnou hlavní vedoucí jednotlivých běhů.