Exkurze 6. ročníku v Safari Resortu v Hluboké u Borovan

20.09.2019 07:04

Jak Kajínek ke svému jménu přišel? Jakou rychlostí bychom měli utíkat, kdybychom chtěli závodit s bizony? Jaký je rozdíl mezi parohy a rohy? Že nevíte?

Pokud máte doma žáka 6. ročníku, určitě vám to prozradí. A nebo se budete muset vypravit stejně jako my  do Safari Resortu v Hluboké u Borovan.

Ve čtvrtek 19. 9. jsme zde mezi zvířaty strávili velice příjemný den, dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací, zažili jsme dobrodružnou cestu „safari“ vozem a užili si i spoustu zábavy.

Děkujeme všem pracovníkům resortu za skvělý profesionální přístup i za poskytnutí slevy. Všichni jsme si den velice užili a děti odtud odcházely s nezapomenutelným zážitkem.

Vilma Skřivánková a Michaela Pešková

třídní učitelky 6. Ročníku