Základní škola Borovany - Škola pro život

Den sv. Valentýna

14.02.2011 15:35

 

          14. únor je den, který je zejména v posledních letech spojen se svátkem sv. Valentýna. Rozhodli jsme se, že tento den na naší škole oslavíme trošku netradičně. Vždyť proč by měly dostávat přáníčka jen osoby zamilované? Nemohli bychom takto obdarovat i naše kamarády, spolužáky a poděkovat jim tímto způsobem třeba za jejich pomoc nebo takto vyjádřit jen to, že jsme rádi, že tu jsou pro nás? 

          A jak jsme tento záměr zrealizovali? Vyrobili jsme „valentýnskou schránku“, umístili ji na 2. stupni  a během celého minulého týdne do ní mohli všichni žáci vhazovat svá přáníčka, či různá poděkování. Každé z nich pak naše valentýnská pošta během pondělí, na které tento svátek připadl, doručila svému adresátovi.

          Doufáme, že všichni pochopili, že se nejednalo o výzvu k psaní nevhodných anonymů, že všichni obdrželi jen samá milá přání a že se tato akce bude moci na naší škole stát tradicí.

 

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany