Základní škola Borovany - Škola pro život

Červnové akce s prvňáky a druháky

17.06.2013 14:37

Závěrem školního roku si mohou žáci ověřit sportovní dovednosti, zručnost v jízdě na kole a uplatnit znalosti získané v průběhu roku v projektovém dnu „Máme rádi zvířata“.

          Ani nevlídné deštivé počasí nás neodradilo zasportovat si trochu jinak než je obvyklé v hodinách tělocviku. Pro naše žáky jsme nachystali pestré disciplíny, které ověřily jejich hbitost, pozornost, vytrvalost a soustředění. 

           V dešti jezdit na kole bychom opravdu nechtěli. Všichni jsme si moc a moc přáli, aby  nás už sluníčko konečně zahřálo a my  jsme si mohli zkusit jízdu zručnosti na kolech či koloběžkách. Konečně jsme se dočkali, rodiče nám dopravili kola do školy a dopravní den se nám opravdu vydařil.

           Žáci pátých tříd s třídními učitelkami jako každý rok připravili opravdu zajímavé a pestré dopoledne plné her, kvízů, otázek a úkolů. V prostorném zámeckém parku děti sbíraly body, aby získaly vytoužené medaile. Vyhlášením výsledků jsme zakončili celoroční projekt věnovaný zvířatům.

                                                 Mgr. P. Plchová, Mgr. D. Čeňková

Fotografie: zsbo.rajce.idnes.cz/Cervnove_akce_zaku_1._a_2._trid

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany