Základní škola Borovany - Škola pro život

Celostátní přehlídka se neobešla bez Úsměvu

31.05.2013 14:03

Ve dnech 23. 5. – 26. 5. 2013 se žáci dětského pěveckého sboru při ZŠ Borovany účastnili hned několika pěveckých vystoupení. Ve čtvrtek 23. 5. děti zazpívaly jako čestní hosté na oslavě 20. výročí založení dětského pěveckého sboru Sluníčko v Kladně, kde je čekal příjemný pobyt v rodinách kladenských zpěváků. I přes náročný program jsme měli možnost zastavit se a zazpívat si u památníku lidických dětí. Druhý den po oslavách v Kladně jsme se přesunuli do vzdáleného města Uničova na 23. celostátní přehlídku dětských školních sborů, na kterou jsou zváni vítězové regionálních kol. Ve velké konkurenci se Úsměvu podařilo získat několik významných ocenění, která zpestřila již tak úspěšné vystoupení sboru. Kromě příjemných koncertů byl pro účastníky přehlídky připraven bohatý kulturní program, například prohlídka města, muzea či návštěva místního kina v 3D projekci.

 

Mgr. Jana Jandová, Mgr. Jana Prášková, Mgr. Aneta Červenková                  

 

Foto a video: zsbo.rajce.idnes.cz/Prehlidka_sboru_-_Kladno,_Unicov                                                                                                                   

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany