Základní škola Borovany - Škola pro život

Borovanský maraton - 1.ročník

21.10.2011 14:36

      Dne 13.10.2011 se uskutečnil na Základní škole Borovanech 1.školní maraton.

Žáci a žákyně druhého stupně neběželi samozřejmě celých 42km a 195m, ale každý pouze jeden kilometr. Časy jednotlivých uběhnutých kilometrů byly sečteny a výsledný čas se zastavil na 3 hodinách 1 minutě a 18 vteřinách. Všem účastníkům děkujeme a doufáme, že se zúčastní i druhého ročníku a pomohou vylepšit dosažený čas. Účastníci: Houška M., Neuberg J.,Vosika D., Blažek M., Völfel J.,Brůžková J., Kadlecová M., Tůmová K., Votrubová D., Haisová M., Vodičková K., Trojáková S., Nováková L., Musil J., Nováková I., Sviták O., Šesták M., Heinzl T., Vyhnálek J., Linhart M., Höll J., Čihák Z., Pešta L., Bohuš P., Štangl K., Frdlíková T., Peštová A., Svystunová V., Hanžlíková V., Ochozková S., Eberlová Z., Janeček Z., Eliáš J., Hais T., Kolář V., Šíma D., Schulzová T., Kouba J., Krýsl M., Kodera M., Salcer J., Ziková I., Matysová J., Nýdlová K., Bernardová K., Čížková P.

 

                                Kopřivová Eva, Pechek Pavel

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany