Základní škola Borovany - Škola pro život

Absolventské práce žáků 9. ročníku

17.06.2016 15:02

Absolventské práce, jak už je zvykem, jsou neodmyslitelnou součástí práce žáků devátého ročníku naší školy. Nejdřív odevzdají seminární práci, a poté připraví prezentaci, kterou obhajují před komisí tvořenou učiteli. Obhajoby se konaly od pondělí 6. června do středy 8. června. Jen těžko soudit, která z prací byla úplně nejlepší. Určitě není jen jedna, ale je jich mnoho. Při obhajobách se měli možnost projevit lidé, kteří se celé roky schovávali v davu a nebyli nikde vidět, to bych nazvala pravým překvapením.

Sama za sebe musím říct, že jsem byla překvapena, jak to lze celé pojmout, jak obsahem, tak projevem. Nikdy jsem jiné obhajoby neviděla, a tak nemohu porovnat. Ale s klidným srdcem mohu říct, že naše obhajoby dopadly velmi dobře. Byla to zajímavá zkušenost, zároveň to byla tvrdá a náročná práce, ale vzpomínat na to budu jako na dobrou, především užitečnou zkušenost.

                                                                                              Štěpánka Malíková, 9.B

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany