Školní klub

Projekt školního klubu: Fil.pro děti.pdf (35371)

Školní klub je určen k aktivnímu využití volného času žáků 5. - 9. tříd.

Je koncipován i jako klidová zóna, která je k dispozici pro zpracování školních projektů, samostudium vyhledávání informací a komunikaci.

Zajímavě členěný prostor Klubu umožňuje žákům vypracovat si domácí úkoly, nebo se věnovat společenským hrám, luštění kvízů i čtení časopisů.
Bezbariérový přístup na venkovní prostor poskytuje žákům možnost odreagování při míčových nebo dalších drobných pohybových aktivitách.

Prostředí atria je málokdy opuštěné a poskytuje možnost být v kontaktu s venkovním prostředím, sledovat průběh změn ročních období, či si užít zvuků deště v suchu a teple. Atrium tvoří s vnitřním prostorem Klubu nedělitelný celek a dotváří tak jeho neopakovatelnou atmosféru.

Pro sportovní vyžití slouží návštěvníkům Klubu také tělocvičny, kde si žáci mohou po sezení v lavicích protáhnout tělo při míčových hrách.

Telefonické spojení:

• ráno  6.30 - 7.30 z vestibulu ZŠ č. 14, přímá linka 387932114