Plavecký bazén

Plavání jednou z nejlepších aktivit pro naše zdraví. Pozitivně působí na naši fyzičku, ale i na psychiku, protože bezprostřední kontakt s vodou zklidňuje náš duševní stav ohrožovaný tolika nežádoucími civilizačními vlivy.

Plavání, čili pohyb po vodní hladině, ale i pod ní, patří k jedné z našich nejprospěšnějších fyzických aktivit. Plavat můžeme od útlého dětství až do pozdního věku.

Využijte příležitosti a navštivte náš bazén, kde si můžete rekreačně zaplavat. Plavat mohou jak dospělí, tak i děti od jednoho roku. Čeká vás příjemné prostředí. Po plavání si můžete také koupit malé občerstvení.

1. října  2016 bazén opět v provozu

Cvičení Aqua aerobicu začíná v pondělí  3. října 2016 od 18.00 a 19.15 hod.

Cvičení Aqua aerobiku po vánočních prázdninách:

další Aqua aerobik začne v pondělí 9. ledna 2017.

V únoru proběhnou v našem plaveckém bazénu 2 akce:

„Za samé jedničky do bazénu“

Všichni školáci pozor !

V úterý 31. ledna 2017 jste dostali výpis z vysvědčení. V našem plaveckém bazénu jsme pro všechny šikovné školáky připravili na pátek 3. února a sobotu 4. února 2017 již tradiční odměnu.

Kdo z Vás měl samé jedničky a přinesete výpis z vysvědčení ukázat do pokladny u bazénu, získáte dárek. Máte jednu hodinu plavání zdarma.

Neváhejte a využijte tuto naši nabídku a přijďte si v pátek 3. února zaplavat od 17 – 20 hodin nebo v sobotu 3. února od 14 – 18 hodin. Mohou vás doprovodit i rodiče. Těšíme se na vaši návštěvu ... ( tato akce se týká pouze žáků naší školy).

„O nejrychlejšího plavce Borovan“

Poslední týden v únoru a v měsíci březnu jsme pro návštěvníky připravili již IV. ročník plavecké soutěže pro veřejnost „O nejrychlejšího plavce Borovan“.

Letos na přelomu měsíců, protože o jarních prázdninách (v březnu) náš plavecký bazén čeká týdenní asanace. Návštěvníci by byli ochuzeni o jeden týden této tradiční soutěže.

Máte jedinečnou možnost změřit si své síly s ostatními. Zúčastnit se může každý od dětí až po seniory. Zveme také mladé muže a ženy v kategorii 16 – 20 let. Stačí uplavat 50 m (tři bazény) libovolným plaveckým stylem a nechat si změřit čas plavčíkem. Máte dva pokusy. Nejlepší tři v každé kategorii, dle věku a pohlaví, získají volné hodiny do bazénu s diplomem a medailí.

Soutěž začíná od 21. února a potrvá do 31. března 2017 v době plavání pro veřejnost. Těšíme se na vaši účast.

Přikládáme pravidla soutěže:

IV. ročník soutěže O nejrychlejšího plavce Borovan.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Soutěž probíhá od 21.2 do 31. 3. 2017 v době veřejného plavání.

Propozice:

Plave se volným stylem na 50 m (tři bazény). Možnost startovního skoku. Čas měří a zapisuje plavčík konající službu s přesností na dvě desetinná místa. Každý plavec má maximálně dva pokusy (jeden denně). Počítá se lepší uplavaný čas.

Závodníci jsou rozděleni podle pohlaví (muži, ženy) a dále podle věku:

1. kategorie   5 – 10 let

2. kategorie   11 – 15 let

3. kategorie   16 – 20 let

4. kategorie   21 – 40 let

5. kategorie   41 – 60 let

6. kategorie   nad 60 let

Výhry:

V každé kategorii budou odměněni tři nejrychlejší plavci takto:

1. místo   - 3 hodiny plavání ZDARMA

2. místo   - 2 hodiny plavání ZDARMA

3. místo   - 1 hodina plavání ZDARMA

Výhru výherci vyčerpají do konce roku 2017. K tomu získají diplom a medaili.

Průběžné a celkové výsledky budou zveřejňovány vždy na konci týdne na internetové adrese www.zsborovany.cz a na pokladně bazénu. Vítězové budou informováni e-mailem a své ceny si budou moci vyzvednout do konce května na pokladně bazénu v době plavání pro veřejnost.

V letošním školním roce 2016/2017 je plavecký bazén otevřen pro veřejnost:

Den

Veřejnost

Aqua aerobic

zavřeno

18.00 – 20.30 hod.

19.00 – 21.00 hod.

17.00 – 21.00 hod.

18.00 – 21.00 hod.

17.00 – 21.00 hod.

14.00 – 18.00 hod.

Neděle

14.00 – 18.00 hod.

Dále nabízíme dárkové a narozeninové poukázky

Chcete potěšit své blízké malým dárkem, nevíte co dát k narozeninám? Využijte možnosti darovat komukoliv dárkový poukaz (k návštěvě v plaveckém bazénu) v hodnotě 200,- Kč, 300 Kč, 400,- Kč nebo 500,- Kč. Poukaz může sloužit jako velmi vhodný narozeninový dárek pro děti, maminky, tatínky, babičky i dědečky. Stačí jen zaplatit vámi vybranou sumu. Narozeninové poukazy je možné zakoupit v pokladně plaveckého bazénu ZŠ Borovany v době plavání veřejnosti.

Rozměry bazénu:

16,6 m x 8 m

Hloubka bazénu:

0,9 m  až 1,6 m

Kapacita:

30 osob – max.

PLAVECKÝ BAZÉN JE UZAVŘEN V OBDOBÍ JARNÍCH PRÁZDNIN (ASANACE)

A V OBDOBÍ MĚSÍCE ČERVNA AŽ ZÁŘÍ (VČETNĚ).

V levém sloupci základní nabídky najdete tyto odkazy:

Lázeňský řád

Informace pro veřejnost