Plavecký bazén

Plavání jednou z nejlepších aktivit pro naše zdraví. Pozitivně působí na naši fyzičku, ale i na psychiku, protože bezprostřední kontakt s vodou zklidňuje náš duševní stav ohrožovaný tolika nežádoucími civilizačními vlivy.

Plavání, čili pohyb po vodní hladině, ale i pod ní, patří k jedné z našich nejprospěšnějších fyzických aktivit. Plavat můžeme od útlého dětství až do pozdního věku.

Využijte příležitosti a navštivte náš bazén, kde si můžete rekreačně zaplavat. Plavat mohou jak dospělí, tak i děti od jednoho roku. Čeká vás příjemné prostředí. Po plavání si můžete také koupit malé občerstvení.

III. ročník soutěže O nejrychlejšího plavce Borovan

Celý březen probíhal v našem bazénu III. ročník plavecké soutěže O nejrychlejšího plavce Borovan.

Zde jsou konečné výsledky všech účastníků: Konečné kompletní výsledky 2016.pdf (270238)

Výherci na prvních třech místech si mohou vyzvednout odměny v pokladně bazénu v době otevření pro veřejnost do konce května.

Upozorňujeme všechny návštěvníky

V neděli 1. a 8. května 2016 je plavecký bazén z důvodů státních svátků uzavřen.

V letošním školním roce 2015/2016 je plavecký bazén otevřen pro veřejnost:

Den

Veřejnost

Aqua aerobic

zavřeno

18.00 – 20.30 hod.

19.00 – 21.00 hod.

14.00 – 18.00 hod.

Neděle

14.00 – 18.00 hod.

Dále nabízíme dárkové a narozeninové poukázky

Chcete potěšit své blízké malým dárkem, nevíte co dát k narozeninám? Využijte možnosti darovat komukoliv dárkový poukaz (k návštěvě v plaveckém bazénu) v hodnotě 200,- Kč, 300 Kč, 400,- Kč nebo 500,- Kč. Poukaz může sloužit jako velmi vhodný narozeninový dárek pro děti, maminky, tatínky, babičky i dědečky. Stačí jen zaplatit vámi vybranou sumu. Narozeninové poukazy je možné zakoupit v pokladně plaveckého bazénu ZŠ Borovany v době plavání veřejnosti.

Rozměry bazénu:

16,6 m x 8 m

Hloubka bazénu:

0,9 m  až 1,6 m

Kapacita:

30 osob – max.

PLAVECKÝ BAZÉN JE UZAVŘEN V OBDOBÍ JARNÍCH PRÁZDNIN (ASANACE)

A V OBDOBÍ MĚSÍCE ČERVNA AŽ ZÁŘÍ (VČETNĚ).

V levém sloupci základní nabídky najdete tyto odkazy:

Lázeňský řád

Informace pro veřejnost