Plavecký bazén

Plavání jednou z nejlepších aktivit pro naše zdraví. Pozitivně působí na naši fyzičku, ale i na psychiku, protože bezprostřední kontakt s vodou zklidňuje náš duševní stav ohrožovaný tolika nežádoucími civilizačními vlivy.

Plavání, čili pohyb po vodní hladině, ale i pod ní, patří k jedné z našich nejprospěšnějších fyzických aktivit. Plavat můžeme od útlého dětství až do pozdního věku.

Využijte příležitosti a navštivte náš bazén, kde si můžete rekreačně zaplavat. Plavat mohou jak dospělí, tak i děti od jednoho roku. Čeká vás příjemné prostředí. Po plavání si můžete také koupit malé občerstvení.

Aktuálně

Od 1. února 2017 dochází k drobné změně otevírací doby v našem bazénu. Každý čtvrtek si návštěvníci mohou přijít zaplavat již od 17.00 hodin.

Upozorňujeme všechny návštěvníky plaveckého bazénu:

V pondělí 1. a 8. května 2017
je plavecký bazén z důvodů svátků uzavřen.
Cvičení Aqua aerobiku se nekoná.

Soutěž „O nejrychlejšího plavce Borovan“

Poslední týden v únoru a v měsíci březnu jsme pro návštěvníky připravili již IV. ročník plavecké soutěže pro veřejnost „O nejrychlejšího plavce Borovan“.

Všichni měli jedinečnou možnost změřit si své síly s ostatními. Zúčastnit se mohl každý od dětí až po seniory. Stačilo uplavat 50 m (tři bazény) libovolným plaveckým stylem a nechat si změřit čas plavčíkem.  Nejlepší tři plavci v každé kategorii, dle věku a pohlaví, získali volné hodiny do bazénu s diplomem a medailí.

Výhry:

V každé kategorii jsou odměněni tři nejrychlejší plavci takto:

1. místo   - 3 hodiny plavání ZDARMA

2. místo   - 2 hodiny plavání ZDARMA

3. místo   - 1 hodina plavání ZDARMA

Výhru výherci vyčerpají do konce roku 2017. K tomu získají diplom a medaili.

Výsledky: Konečné kompletní výsledky o nejrychlejšího plavce Borovan 2017.pdf (355301)

V letošním školním roce 2016/2017 je plavecký bazén otevřen pro veřejnost:

Den

Veřejnost

Aqua aerobic

zavřeno

18.00 – 20.30 hod.

19.00 – 21.00 hod.

17.00 – 21.00 hod.

17.0021.00 hod.

17.00 – 21.00 hod.

14.00 – 18.00 hod.

Neděle

14.00 – 18.00 hod.

Dále nabízíme dárkové a narozeninové poukázky

Chcete potěšit své blízké malým dárkem, nevíte co dát k narozeninám? Využijte možnosti darovat komukoliv dárkový poukaz (k návštěvě v plaveckém bazénu) v hodnotě 200,- Kč, 300 Kč, 400,- Kč nebo 500,- Kč. Poukaz může sloužit jako velmi vhodný narozeninový dárek pro děti, maminky, tatínky, babičky i dědečky. Stačí jen zaplatit vámi vybranou sumu. Narozeninové poukazy je možné zakoupit v pokladně plaveckého bazénu ZŠ Borovany v době plavání veřejnosti.

Rozměry bazénu:

16,6 m x 8 m

Hloubka bazénu:

0,9 m  až 1,6 m

Kapacita:

30 osob – max.

PLAVECKÝ BAZÉN JE UZAVŘEN V OBDOBÍ JARNÍCH PRÁZDNIN (ASANACE)

A V OBDOBÍ MĚSÍCE ČERVNA AŽ ZÁŘÍ (VČETNĚ).

V levém sloupci základní nabídky najdete tyto odkazy:

Lázeňský řád

Informace pro veřejnost