Úspěšní házenkáři

03.03.2017 10:44

Dne 1. března 2017 se konalo 3. kolo celoročního turnaje školní ligy v miniházené za účasti deseti družstev ze ZŠ Grünwaldova, ZŠ Rudolfovská České Budějovice a naší školy.

Soutěž je rozdělena do kategorií pro žáky 1. až 3. tříd a 4. a 5. tříd. Oba celky, reprezentující naši školu pod vedením pana učitele Schustera bojovala ze všech sil a předvedla, že házená je jedním ze sportů, které děti naší školy baví a žáci v nich dosahují velmi dobrých výsledků.

V mladší kategorii jsme získali výborné druhé místo a žáci 4. a 5. tříd svým výkonem dosáhli na vítězství. Všem úspěšným reprezentantům gratulujeme a přejeme hodně sil a odhodlání do dalšího pokračování soutěže.

Kategorie 4. a 5. tříd - 1. místo

Filip Daňhel, Adam Huňady, Tadeáš Zahradník - 5.A

Lucie Nošíková, Karolína Pártlová, Karolína Jenknerová, Bára Linhartová, Daniel Novotný, David Rychlý - 5.B

Jana Eiblová, Lukáš Svoboda - 4.B